معرفی شرکت پری متگو (Premteco)

فناوری و تسهیلات شرکت پری متگو بیش از 20 سال تجربه صنعتی است و یکی از نخستین تولیدکنندگانی است که LED P0.7 پیکسل کوچک داخلی، LED P1.9 پیکسل کوچک در فضای باز را ابداع کرد. همچنین برای:

  • صفحه نمایش LED در فضای باز و داخلی
  • صفحه نمایش LED خلاقانه
  • صفحه نمایش LED انعطاف پذیر
  • صفحه نمایش LED شفاف و غیره

مشهور هست. اختراعات این شرکت بیش از 50 نوع است. Premteco صاحب یک کارخانه بزرگ بیش از 20000 متر مربع است. و دارای جدیدترین و حرفه ای ترین امکانات از جمله: SMT، ماشین های چسب اتوماتیک و سایر ماشین های با تکنولوژی بالا است.

تیم حرفه ای این شرکت 6 سیستم QC حرفه ای و بیش از 70 تکنسین از جمله 28 مهندس و 42 تکنسین پس از فروش دارد. اکثر تکنسین ها بیش از 15 سال تجربه دارند. خدمات مشتریان “خدمات یک مرحله ای” تولید، نصب، اشکال زدایی، آموزش و پس از فروش را دریافت خواهند کرد.

این شرکت در 13 کشور و منطقه مراکز فروش و خدمات دارد، بنابراین می تواند خدمات محلی را به مشتریان در آن مکان ها ارائه دهد.

بازخورد مشتریان به دلیل انجام پروژه های بسیار موفق در بیش از 130 کشور و منطقه در سراسر جهان از شهرت نام تجاری خوبی برای این شرکت ایجاد کرده است. دستاوردهای شرکت Premteco نه تنها تولید کننده پیشرو نمایشگرهای LED در جهان است بلکه یکی از 10 تولید کننده برتر صفحه نمایش در چین نیز می باشد.

Premteco هر سال، بیش از 100000 متر مربع انواع نمایشگرهای LED تولید می کنذ. برای بسیاری از فعالیت های معروف، از جمله بازی های المپیک پکن، نمایشگاه جهانی شانگهای، فیفا، جوایز موسیقی آمریکا، جوایز گرمی و غیره، نمایشگرهای LED ارائه کرده است.

نمایندگی شرکت پری متگو در ایران توسط سگال پرداز جم اداره می شود.

 

آدرس وب سایت شرکت: www.szptcled.com